Slider

Deskundig, betrokken en constructief

Wat ons bij Workconnection onderscheidt, is dat we onze inhoudelijke expertise inzetten om alle betrokken partijen op een constructieve manier verder te helpen. In elke situatie hebben we oog voor de wensen en mogelijkheden van iedereen die er een rol in speelt. We willen immers bij voorkeur een resultaat behalen waar alle betrokkenen zich goed bij voelen? Gesprekken gaan we op een constructieve manier aan. Daarbij houden we het einddoel scherp in de gaten en wijzen we mensen op hun verantwoordelijkheden.

Workconnection heeft een multidisciplinair team

Bij re-integratie en loopbaanbegeleiding komt een hoop specialistische kennis kijken, alleen al omdat je te maken hebt met de Wet Verbetering Poortwachter en de Wet Werk en Zekerheid. Daarom hebben wij een multidisciplinair team samengesteld en hebben we de meest uiteenlopende kennis in huis. Zo hebben we behalve arbeidsdeskundigen en jobcoaches ook psychologen, accountmanagers en experts op intercultureel gebied in ons team.

We bekijken de situatie van alle kanten en benaderen het probleem vanuit al die verschillende disciplines. Vergelijk het met een ui die je pelt: door steeds een schilletje weg te pellen, kom je steeds dichter bij de kern van het probleem. Een bijna holistische werkwijze, die veel aan het licht brengt en tot goede en duurzame resultaten leidt.

Onno van Heusden

Onno van Heusden

Directeur/eigenaar

onno.vanheusden@workconnection.nl

Mayke Wierenga

Mayke Wierenga

Accountmanager/consulent

mayke.wierenga@workconnection.nl

Sandra Vledder

Sandra Vledder

Accountmanager/consulent

sandra.vledder@workconnection.nl

Carel Plas

Carel Plas

Directeur/eigenaar

carel.plas@workconnection.nl

Frank Steenhuisen

Frank Steenhuisen

Adviseur immigratie en statushouders

frank.steenhuisen@workconnection.nl

Esmeralda van Boon

Esmeralda van Boon

Adviseur immigratie/statushouders

esmeraldo.vanboon@workconnection.nl

Jan ter Huizen

Jan ter Huizen

Scholingsadviseur

info@workconnection.nl

Ivo Stil

Ivo Stil

Arbeidsdeskundige/jobcoach

ivo.stil@workconnection.nl

Rob Hoogesteeger

Rob Hoogesteeger

Jobcoach

rob.hoogesteeger@workconnection.nl

Titus Smid

Titus Smid

Jobcoach

titus.smid@workconnection.nl